PROFIT

OFERTY

Dlaczego Profitcrew tworzy najlepsze oferty?

Na przestrzeni lat zespół Profitcrew stworzył od podstaw lub uczestniczył w tworzeniu ponad 200 ofert bestsellerowych, czyli takich, które osiągały status najlepiej sprzedającego się produktu w kategorii lub/i podkategorii.

Naszą metodykę rozwijamy od ponad 6 lat, uwzględniając każdy, nawet minimalny szczegół, który może zadecydować o sprzedaży. Doskonale wiemy w jaki sposób budować angażujące oferty aby maksymalizować konwersję. Indywidualne i skrupulatne podejście sprawia, że oferty wykonane przez załogę Profitcrew skutecznie sprzedają produkty w ponad 60 kategoriach.

Załoga Profitcrew realizuje tworzenie ofert na platformach:

AMAZON

EBAY

CDISCOUNT

Czym zajmie się nasza załoga?

ANALIZA GRUPY DOCELOWEJ

Szczegółowo przeanalizujemy grupę docelową aby zidentyfikować potrzeby Twojego odbiorcy i dopasować do niego język oraz korzyści, przez pryzmat, których przedstawimy produkt.

ANALIZA SŁÓW KLUCZOWYCH

Wyszukamy i wybierzemy trafne słowa kluczowe, o największym stopniu "wyszukiwalności" aby Twoja oferta docierała do jak największego grona zainteresowanych klientów.

COPYWRITING

W oparciu o język korzyści stworzymy odpowiednio skomponowane, bogate w słowa kluczowe treści dla Twojej oferty, aby maksymalizować konwersję.

TŁUMACZENIE

Nasi native speakerzy przetłumaczą skomponowane oferty na odpowiedni język docelowy, dbając o idealną strukturę tekstu i szczególną charakterystykę każdego z języków.

TWORZENIE PLIKÓW

Sporządzimy pliki .xlsx/.csv, czyli tzw. template’y, którymi będziesz mógł się posłużyć aby szybko i skutecznie, wprowadzić zmiany w ofertach.

WYTYCZNE DOTYCZĄCE ZDJĘĆ

Stworzymy poradnik, w którym znajdziesz szczegółowe informacje jak dokładnie powinna wyglądać galeria Twojego produktu aby stanowić idealne dopełnienie istniejących opisów.

WGRANIE PRODUKTÓW

Produkty wgramy na konkretną platformę. gdzie będą w pełni gotowe do sprzedaży.

WSPARCIE TECHNICZNE

W razie jakichkolwiek problemów dot. sporządzonych przez nas ofert, takich jak kłopoty z aktualizacją oferty stanowimy odpowiednie wsparcie i zapewniamy pomoc w rozwiązaniu problemu.

Zainteresowany zleceniem Profitcrew stworzenia Twoich ofert?

Podbij zachodnie rynki skutecznie sprzedając swoje produkty na marketplace'ach.

KONTAKT

Chłopaki z Profitcrew znają się na rzeczy jak nikt inny w branży. Działania marketingowe są na najwyższym poziomie - wysoka skuteczność to u nich już norma. Serdecznie polecam współpracę z Profitcrew, jeśli poważnie myśli się o biznesie na platformach sprzedażowych.

 

Marcin Krupicz

Sellbee

Współpracę z Profitcrew oceniam bardzo pozytywnie, firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Warte docenienia jest to, że poradzą w każdym temacie i nigdy nie zbywają telefonicznie klienta. Oczywiśćie praca z Profitcrew jest warta polecenia innym.
 
 

Tomasz Wojdak

Murrano

Firma Profitcrew wykazała się wysokim zaangażowaniem i jakością prowadzonych działań. Zawsze szybko reagują na zmieniające się parametry projektów. Działają z najwyższą dbałością o szczegóły. Polecam Profitcrew jako rzetelnego, profesjonalnego partnera.

 

Krzysztof Kostyła

Bellochi

Kontakt

INFORMACJE KONTAKTOWE

WSPÓŁPRACA

hello@profitcrew.pl

ADRES PL

Armii Krajowej 62, 50-541 Wrocław, Polska

ADRES UK

Flat 6 Avon Lodge, 27 Manor Park Road, Nuneaton, United Kingdom CV11 5HB

Daj znać co możemy zrobić dla Twojego biznesu.

Budujemy, rozwijamy i modernizujemy biznesy na platformach sprzedażowych.

Bez nazwy-3

Amazon, Amazon Service Provider Network, Amazon SPN, and Amazon SPN logo are trademarks of Amazon.com, Inc. or its affiliates.

footerEpnLogo

KONTAKT

LINKI

O NAS

ZESPÓŁ

FULLFILMENT

DARMOWA ANALIZA

Załoga Profitcrew sprawdzi potencjał sprzedażowy Twoich produktów zupełnie za darmo!

© 2020 Profitcrew - agencja marketplace e-commerce.