PROFIT

SUCCESS STORY IV

RODZAJ USŁUGI

AMAZON PPC

KATEGORIA

AUTO & MOTO

ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY

1.05.2020

CEL

WYSOKI PROFIT

W 2017 roku nawiązaliśmy współpracę z marką specjalizującą się w sprzedaży akcesoriów samochodowych, sprzedającą swoje produkty na rynkach zachodnich za pośrednictwem Amazon, eBay oraz kilku innych platform. Firma zgłosiła się do nas po wsparcie produktów odpowiednimi działaniami marketingowymi na Amazon, które pozwolą łamać kolejne bariery wysokiej sprzedaży

Celem prowadzonych kampanii było dotarcie do większej liczby z odbiorców z naciskiem na możliwie największą opłacalność reklam (jak najniższy współczynnik ACoS) Jako górną granicę budżetową przyjęliśmy 10% z generowanych za pomocą reklam obrotów (współczynnik ACoS)

Efektem naszych dotychczasowych działań dla wielu grup produktowych z kategorii Auto & Moto jest wygenerowane ponad 1 502 521 euro obrotu, TYLKO z samych reklam PPC przy kosztach rzędu jedynie kilku %!

Z marką ekipa Profitcrew współpracuje po dzień dzisiejszy, z entuzjazmem wyczekując nowych wyzwań związanych ze sprzedażą na Amazon.

WYNIKI

OBRÓT Z REKLAM PPC

6 761 346 ZŁ

ŚREDNI ACOS

8.3%

PRODUKT NUMER 1

PRODUKT NUMER 2

PRODUKT NUMER 3

PRODUKT NUMER 4

PRODUKT NUMER 5

PRODUKT NUMER 6

Chcesz zwiększyć swoje zyski ze sprzedaży?

Podbij zachodnie rynki skutecznie sprzedając swoje produkty na marketplace'ach z pomocą załogi Profitcrew.

USŁUGI

Chłopaki z Profitcrew znają się na rzeczy jak nikt inny w branży. Działania marketingowe są na najwyższym poziomie - wysoka skuteczność to u nich już norma. Serdecznie polecam współpracę z Profitcrew, jeśli poważnie myśli się o biznesie na platformach sprzedażowych.

 

Marcin Krupicz

Sellbee

Współpracę z Profitcrew oceniam bardzo pozytywnie, firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Warte docenienia jest to, że poradzą w każdym temacie i nigdy nie zbywają telefonicznie klienta. Oczywiśćie praca z Profitcrew jest warta polecenia innym.
 
 

Tomasz Wojdak

Murrano

Firma Profitcrew wykazała się wysokim zaangażowaniem i jakością prowadzonych działań. Zawsze szybko reagują na zmieniające się parametry projektów. Działają z najwyższą dbałością o szczegóły. Polecam Profitcrew jako rzetelnego, profesjonalnego partnera.

 

Krzysztof Kostyła

Bellochi

INFORMACJE KONTAKTOWE

WSPÓŁPRACA

hello@profitcrew.pl

ADRES PL

Armii Krajowej 62, 50-541 Wrocław, Polska

ADRES UK

Flat 6 Avon Lodge, 27 Manor Park Road, Nuneaton, United Kingdom CV11 5HB

Daj znać co możemy zrobić dla Twojego biznesu.

Budujemy, rozwijamy i modernizujemy biznesy na platformach sprzedażowych.

KONTAKT

LINKI

O NAS

ZESPÓŁ

FULLFILMENT

DARMOWA ANALIZA

Załoga Profitcrew sprawdzi potencjał sprzedażowy Twoich produktów zupełnie za darmo!

© 2020 Profitcrew - agencja marketplace e-commerce.