PROFIT

SUCCESS STORY III

RODZAJ USŁUGI

AMAZON PPC

KATEGORIA

HOME & GARDEN

CEL

WYSOKI PROFIT

W maju 2018 nawiązaliśmy współpracę z marką stawiającą swoje pierwsze kroki na Amazonie oraz eBay’u, chcącą wprowadzić swoje produkty na rynek niemiecki, gdyż do tej pory ich rynkiem docelowym był rynek polski. Z myślą o początkach działań na platformach, opracowaliśmy i wdrożyliśmy szereg strategii marketingowych mających za zadanie budowanie odpowiednio dużych zasięgów i świadomości marki wśród klientów przy zachowaniu odpowiedniej opłacalności reklam. Jako górną granicę budżetową przyjęliśmy 10% z generowanych za pomocą reklam obrotów (współczynnik ACoS)

Początkowo charakter współpracy miał być tymczasowy. Ekipa Profitcrew miała jedynie “rozkręcić” sprzedaż, jednak tempo wzrostu oraz wyniki osiągane przez naszą załogę sprawiły, że danym klientem kontynuujemy współpracę po dzień dzisiejszy. Produkt osiągnął status Bestsellera w danej kategorii po 2 miesiącach współpracy.

Efektem naszych dotychczasowych działań dla tej grupy produktowej występującej już dziś w kilku modelach oraz wielu wariantach kolorystycznych jest wygenerowane ponad 1 383 633 euro obrotu, TYLKO z samych reklam PPC.

Marka prężnie się rozwija, aktualnie wchodząc ze swoimi produktami na kolejne rynki europejskie, gdzie również stanowimy dla ich działań wsparcie prowadząc skuteczny marketing wewnątrz platformy Amazon.

WYNIKI

Z REKLAM PPC

6 364 711 ZŁ

ŚREDNI ACOS

6.5%

PRODUKT NUMER 1

PRODUKT NUMER 2

PRODUKT NUMER 3

Chcesz zwiększyć swoje zyski ze sprzedaży?

Podbij zachodnie rynki skutecznie sprzedając swoje produkty na marketplace'ach z pomocą załogi Profitcrew.

USŁUGI

Chłopaki z Profitcrew znają się na rzeczy jak nikt inny w branży. Działania marketingowe są na najwyższym poziomie - wysoka skuteczność to u nich już norma. Serdecznie polecam współpracę z Profitcrew, jeśli poważnie myśli się o biznesie na platformach sprzedażowych.

 

Marcin Krupicz

Sellbee

Współpracę z Profitcrew oceniam bardzo pozytywnie, firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Warte docenienia jest to, że poradzą w każdym temacie i nigdy nie zbywają telefonicznie klienta. Oczywiśćie praca z Profitcrew jest warta polecenia innym.
 
 

Tomasz Wojdak

Murrano

Firma Profitcrew wykazała się wysokim zaangażowaniem i jakością prowadzonych działań. Zawsze szybko reagują na zmieniające się parametry projektów. Działają z najwyższą dbałością o szczegóły. Polecam Profitcrew jako rzetelnego, profesjonalnego partnera.

 

Krzysztof Kostyła

Bellochi

INFORMACJE KONTAKTOWE

WSPÓŁPRACA

hello@profitcrew.pl

ADRES PL

Armii Krajowej 62, 50-541 Wrocław, Polska

ADRES UK

Flat 6 Avon Lodge, 27 Manor Park Road, Nuneaton, United Kingdom CV11 5HB

Daj znać co możemy zrobić dla Twojego biznesu.

Budujemy, rozwijamy i modernizujemy biznesy na platformach sprzedażowych.

KONTAKT

LINKI

O NAS

ZESPÓŁ

FULLFILMENT

DARMOWA ANALIZA

Załoga Profitcrew sprawdzi potencjał sprzedażowy Twoich produktów zupełnie za darmo!

© 2020 Profitcrew - agencja marketplace e-commerce.